Sporťák Hyundai i30 Fastback N vstupuje na český trh

Právě odstartoval prodej druhého vysokovýkonného modelu N. Zcela nový i30 Fastback N se vyrábí v Nošovicích u Frýdku-Místku a navazuje na úspěchy svého předchůdce i30 N, který se stal sportovním vozem roku 2018. Společně s novým modelem je pro i30 Fastback nyní k dispozici také ušlechtilý design a sportovní nastavení „N Line“.

Hyundai i30 fastback n

Hyundai i30 N, první vysokovýkonný vůz divize N zaznamenal nejen v Čechách, ale po celé Evropě velký úspěch, o čemž svědčí celá řada ocenění, kde je nyní nejaktuálnější „Sportovní vůz roku“. Kvůli enormní poptávce musel být výrobní plán v Nošovicích za první pololetí 2018 dokonce ztrojnásoben.

Je prvním opravdu ostrým pětidveřovým kupé v segmentu C. Stejně jako verze i30 N liftback je vybaven prověřeným zážehovým motorem o objemu 2,0 l, který nabídne výkon 250 koní ve standardní verzi a 275 koní ve verzi Performance. Vůz kombinuje elegantní design modelu i30 Fastback s výkony a radostí ze strhující jízdy pětidveřového modelu i30 N. Nový model je vybaven sportovními stylistickými prvky, jako je přední nárazník z pětidveřového i30 N, leskle černý zadní spoiler, zadní nárazník včetně trojúhelníkového zadního mlhového světlometu, kola z lehké slitiny a boční prahy N. Oba modely i30 N i i30 N Fastback jsou vyráběny v Nošovicích u Frýdku-Místku.

Model vychází vstříc také zákazníkům, kteří přímo nepožadují plnokrevný sporťák, ale rádi by svůj vůz vybavili atraktivními sportovními prvky. To umožňuje nový stupeň výbavy s názvem „N Line“. Zákazníci si mohou nyní vybavit model Hyundai i30 Fastback dynamickými stylistickými prvky a technickými úpravami, které optimalizují jízdní vlastnosti. Stupeň výbavy „N Line“ zahrnuje mimo jiné prvky vnějšího a vnitřního designu, převzaté z řady vysokovýkonných modelů Hyundai N. Sportovní vzhled završuje vyvážené nastavení podvozku a odpružení, které umožňuje ještě sportovnější zážitky z jízdy.

Cena vozu Hyundai i30 Fastback N startuje na 779 990,- Kč.Facebook

Nejčtenější

Nahoru