Renault Morphoz získal ocenění za prototyp roku

Renault Morphoz získal díky svému futuristickému designu a variabilitě cenu za prototyp roku ve třetím ročníku Automobile Awards. Díky modulové platformě tento elektromobil dokáže poskytnout požadovaný výkon, být nezávislý a přizpůsobit se v každém životním okamžiku. Renault Morphoz se také přizpůsobuje v reálném čase díky nastavitelné karosérii, která umožňuje každodenně využívat všechny výhody modelu, upravit interiér pro dlouhé cesty a získat více místa pro doplňující baterie.

066_RENAULT_MORPHOZ

Morphoz získal cenu za prototyp roku 2020, která hodnotí nejvíce inovační prototyp za daný rok. Design spojuje atributy sedanu, SUV a kupé. Elektrická energie pohonu je zdůrazněna četnými vnějšími detaily. Tento nevídaný prototyp umožňuje nastavit dvě délky: 4,40 m ve verzi City a 4,80 m ve verzi Travel. Morphoz tak vyhoví každému požadavku uživatelů. Je 100 % elektrický, s indukčním nabíjením i během jízdy. Je vybaven funkcemi autonomního řízení úrovně 3.

1-Renault Morphoz

Vzhled karosérie a kabiny lze přestavět a přizpůsobit potřebám řidiče a cestujících. Žlutá barva prozáří interiér a výklopná sedadla umožňují výměnu. Prototyp představuje budoucnost elektrických modelů řady Renault, která nastoupí v roce 2021.  Ve třetím ročníku Automobile Awards proběhlo rokování členů poroty, kterou tvořily francouzské osobnosti automobilového světa, od 5. října do 5. listopadu tohoto roku. Renault získal také druhou cenu za reklamu roku díky televiznímu spotu v angličtině, jenž představil 30 let života s Clio.

 

 Facebook

Nejčtenější

Nahoru