Nejoblíbenějším Porsche na splátky je Cayman

I zákazníci vozů značky Porsche se mohou při pořízení svého vozu rozhodnout pro značkové financování. V loňském roce si zvolilo některý z produktů Porsche Finance téměř 12 % zákazníků, kteří si v Česku zakoupili sportovní vůz německé značky.

Porsche Cayman

Ze 356 nových aut značky Porsche, které si zákazníci v Česku vloni pořídili, jich bylo celkem 42 pořízeno s využitím značkového financování Porsche Finance. To představuje téměř 12 % ze všech prodaných vozů značky v tomto roce. K tomu zákazníci využili financování prostřednictvím úvěru ještě u deseti zánovních vozů Porsche, které byly v roce 2016 prodány.

Vůz Porsche lze nově v rámci značkového financování pořídit s úrokem již 2,99 % a to v případě, že zákazník složí akontaci ve výši 40 % ceny vozu a uzavře smlouvu na 60 nebo 72 měsíců. Alternativou je úrok 3,5 % se čtyřicetiprocentní akontací při smlouvě na 36 nebo 48 měsíců.  Nedílnou součástí financování je povinné ručení a havarijní pojištění za zvýhodněných podmínek.

V loňském roce byly nejoblíbenějšími modely v rámci značkového financování klasické sportovní vozy Porsche. Kupé Cayman si s financováním pořídilo celkem 20 zákazníků, legendární model 911 financovalo skrze Porsche Finance 14 zákazníků. Teprve za těmito vozy se umístilo nové SUV Macan, které si díky značkovému financování pořídilo 12 zákazníků.

Průměrná cena pořízeného vozu dosáhla hodnoty 2,6 milionu korun a výše měsíční splátky byla v průměru 59 000 korun. Letos prozatím vládne vozů Porsche pořízeným se značkovým financováním model Panamera X.Facebook

Nejčtenější

Nahoru