Toyota jede roadshow po republice. Už podruhé.

Automobilka Toyota opět jede podzimní roadshow po svých dealerstvích a navštíví 21 měst v ČR. Během akce Toyota podrobněji představí všechny čtyři druhy alternativních pohonů, které aktuálně nabízí.

Toyota Central Europe
Jednou z hlavních hvězd je nejnovější druhá generace hybridního modelu Toyota C-HR, která se představuje v české premiéře. Vedle tohoto modelu, který reprezentuje plně hybridní pohon, aktuálně již v páté generaci, bude plug-in hybridní technologii demonstrovat zbrusu nový model Prius, bateriový elektromobil Toyota bZ4X a vodíkový elektromobil Toyota Mirai.

Během roadshow se návštěvníci dozví podrobné informace o jednotlivých pohonech a technologiích. Stejně jako vloni jim budou i letos k ruce prodejci a vyškolený personál i dotykové informační tabule detailně vysvětlující jednotlivé technologie.

Roadshow Beyond Zero 2023
K letošní novince Toyotě C-HR je připravena i speciální zóna, kde si návštěvníci prohlédnou varianty kol a barev v rámci jednotlivých výbav a model převodovky. A v rámci soutěžního koutku si budou moci zazávodit s vybranými modely Toyota ve hře Gran Turismo na PlayStation a vyhrát dárky od Toyota Gazoo Racing za nejrychlejší čas ve vybraném závodě.

S výjimkou nové generace Toyoty C-HR budou všechny zmíněné modely k dispozici nejen k prohlédnutí, ale i k testovacím jízdám, spolu se všemi ostatními vozy v aktuální nabídce značky. Pátou generaci hybridního pohonu si tak zájemci budou moci vyzkoušet v modelech Corolla a Corolla Cross.

„V rámci naší roadshow chceme lidem podrobněji předvést všechny čtyři druhy pohonů, které aktuálně nabízíme, a dát jim možnost si je všechny vedle sebe vyzkoušet v praxi. Pro Toyotu je to právě zákazník, kdo rozhoduje o tom, v čem bude jezdit a který druh pohonu je právě pro něj ten nejlepší. V neposlední řadě jde také o skvělou příležitost, jak odprezentovat naše nejnovější modely a technologické novinky,“ říká Michal Velička, marketingový manažer Toyota ČR.

Jde už o druhý ročník podzimní roadshow Toyoty, loni ji navštívily tisíce lidí po celé České republice. Veškeré informace o roadshow včetně termínů jednotlivých zastávek, jsou k dispozici na webové stránce https://www.toyota.cz/roadshow.

Video najdete zde: https://www.youtube.com/watch?v=UXbxbFGmkAs

Foto: archiv značky ToyotaFacebook

Nejčtenější

Nahoru