Range Rover Sport účinkuje v nové bondovce No Time To Die

Range Rover Sport SVR se vydává do terénu, aby jeho posádka pronásledovala Jamese Bonda v nejnovějším filmu No Time To Die. Nová bondovka přijde do kin na konci tohoto měsíce. Akční vozidla a kaskadéři v novém filmu o Jamesi Bondovi dotlačili nejvýkonnější Land Rover, jaký byl kdy vyroben, do extrémních situací. 

Foto 3

Ve scénách honiček se luxusní výkonné SUV ocitlo uprostřed akce, kterou vedli Chris Corbould, držitel Oscara za speciální efekty a vedoucí akčních vozidel, a Lee Morrison, koordinátor kaskadérů. Díky vylepšené jízdní dynamice a výkonnému kompresorem přeplňovanému osmiválcovému motoru o výkonu 575 koní posouvá Range Rover Sport SVR výkon a luxus na novou úroveň. Dokáže zrychlit z nuly na 100 km/h za 4,5 sekundy a dosahuje maximální rychlosti 283 km/h. Patří mezi tak nejrychlejší Land Rovery všech dob.

Modely Range Rover Sport SVR použité ve filmu No Time To Die mají stejný speciálně naladěný podvozek jako sériové vozy – vyvinutý inženýry v oddělení Land Rover Special Vehicle Operations tak, aby poskytoval citlivější ovládání a maximální kontrolu nad pohyby karoserie bez snížení úrovně komfortu. Dvojice vozů v šedé barvě Eiger Grey je vybavena 22palcovými koly z lehké slitiny v černé barvě Narvik a volitelným paketem Carbon Pack, který zahrnuje lesklé výdechy z uhlíkových vláken na předních blatnících, spodní vstupy vzduchu v nárazníku, mřížku chladiče a kryty vnějších zpětných zrcátek. Na přání dodávaná kapota SVR z uhlíkových vláken s výdechy vzduchu má povrchovou úpravu v barvě karoserie vozů z filmu No Time To Die, ale lze ji objednat také se středovou částí, kde je struktura z uhlíkových vláken jasně znatelná.

Foto 1

Vůz Range Rover, původní luxusní SUV, měl světovou premiéru v roce 1970. Od té doby se tato modelová řada rozrostla o modely Range Rover Sport, Evoque a Velar. V rámci filmu No Time To Die se vedle tří Defenderů a Land Roveru Series III představí také Range Rover Classic.

Land Rover dlouhodobě spolupracuje s produkční společností EON Productions. Partnerství začalo začalo v roce 1983, kdy se Range Rover Convertible objevil ve filmu Chobotnička. Naposledy si v roce 2015 zahrál Range Rover Sport v akčních scénách filmu SPECTRE. Film No Time To Die režíroval Cary Joji Fukunaga a v hlavní roli se objeví Daniel Craig, který se popáté a naposledy vrací jako James Bond 007 Iana Fleminga. Film bude v České republice uveden do kin na konci září.

Předběžná cena Range Roveru Sport SVR startuje v České republice od 3 620 509 Kč.Facebook

Nejčtenější

Nahoru