KIA prodlužuje 7 letou záruku

Společnost KIA oznámila spuštění celosvětového programu prodloužení záruky ‚Kia Promise – Příslib Kia‘ na vozidla této značky. Program chce pomoci těm majitelům vozů Kia, jejichž pohyb může být během pandemie nového koronaviru COVID-19 nějak omezen.

kia

Program zahrnuje 142 zemí po celém světě a týká se všech vozidel s tovární zárukou, jejíž platnost vypršela nebo vyprší mezi 1. únorem a 30. dubnem 2020. Zahrnuje všechny evropské země včetně České republiky, kde Kia nabízí svoji 7letou záruku s omezením na 150 tisíc kilometrů. V rámci programu se záruka na všechna vozidla prodaná na území ČR od 1. 2. 2013 do 30. 4. 2013 prodlužuje až do 30. června 2020.

Firma odhaduje, že program by mohl pomoci více než 500 tisícům zákazníků po celém světě. V České republice se jedná o 1 207 majitelů vozů této značky.

Proti šíření nového koronaviru SARS-CoV-2 se v mnoha zemích a společnostech zavádí řada předběžných opatření; program tak může pomoci těm zákazníkům, kteří nemusejí být schopni se v tomto období celonárodního omezení volného pohybu osob dostavit do autorizovaného servisu a uplatnit svůj nárok na záruční opravu.

Společnost bude všechny své zákazníky, jejichž vozy spadají do období vypršení záruky, v příštích dnech informovat prostřednictvím chytré aplikace MojeKIA, aby jim sdělila další podrobnosti programu.Facebook

Nejčtenější

Nahoru