Emil Frey Select otvírá další prodejní místo

Program certifikovaných ojetých vozů Emil Frey Select vstoupil na český trh sice teprve letos na jaře, ale již po půl roce jeho působení je zřejmé, že se mu podařilo splnit hlavní úkol – změnit tuzemský trh ojetých vozů k lepšímu.  

emil frey select

K dosavadním dlouholetým značkovým programům Citroën Select a Peugeot vyzkoušené vozy přibyl silný partner, který má ve své nabídce zhruba 800 vozů všech značek. Ze spolupráce s Emil Frey Select profitují oba zmíněné značkové programy a společně díky tomu letos vykazují na trhu ojetých vozů v Česku velmi solidní výkony. Celkem se v rámci těchto tří programů od ledna do srpna prodalo 2196 vozů, tj. obchod s prověřenými a kvalitními ojetými vozy pod křídly Emil Frey Select nabral od uvedení programu velmi rychle dynamický růstový směr.

Ke třem dosavadním pražským prodejním místům přibyl nově i velký prodejní areál Car Park Hostivař v Praze 10 v Pražské ulici, což je další krok na cestě ke spokojeným zákazníkům. V rámci programu Emil Frey Select jsou ojeté vozy v nabídce rozděleny do tří skupin – Roční vozy, ty tvoří nadpoloviční většinu nabízených automobilů, dále pak kategorie Comfort a Economy. Pro všechny je samozřejmostí před zařazením do prodeje technická kontrola s certifikací a minimálně roční celoevropská plnohodnotná záruka a asistence. Každý vůz zařazený do prodeje v rámci Emil Frey Select je zájemcům rovněž k dispozici pro okamžitou testovací jízdu, dalším bonusem je nabídka výkupu stávajícího vozu.

Jako nová značka na trhu ojetých vozů se Emil Frey Select také snaží o zvýšení všeobecného povědomí o programu a jeho produktech. V toto směru je jednou z jeho aktivit exkluzivní automotive partnerství s fotbalovým klubem SK Slavia Praha, jež bylo uzavřeno letos v červenci.Facebook

Nejčtenější

Nahoru