Škoda Karoq Scout jde do terénu

Na Mezinárodním autosalonu v Paříži představí v říjnu 2018 česká automobilka robustnější variantu populárního kompaktního SUV. Kromě svého typického terénního vzhledu je standardně vybaven i pohonem 4×4. 

ŠKODA-KAROQ-SCOUT-1

Robustní off-roadové prvky zdůrazňují terénní potenciál vozu. S paketem pro špatné cesty je  Karoq Scout výborně připraven i pro mimořádně náročné výlety. Model vyjíždí standardně s pohonem všech kol a jedním ze tří efektivních motorů. Kromě benzinového motoru 1,5 TSI s výkonem 110 kW (150 k) v kombinaci se sedmistupňovou převodovkou DSG jsou k dispozici také dva dieselové motory. Model s motorem 2,0 TDI s výkonem 110 kW (150 k) má sériově manuální šestistupňovou převodovku; sedmistupňová převodovka DSG je k dispozici volitelně. V nejvýkonnějším modelu je motor 2,0 TDI o výkonu 140 kW (190 k), který je standardně vybaven sedmistupňovou převodovkou DSG.

ŠKODA-KAROQ-SCOUT-2

Stříbrné ochranné prvky karoserie, výrazné lemy blatníků a antracitově černá 18palcová kola „Braga“ z lehkých slitin s leštěným povrchem zvýrazňují robustní vzhled vozu. Jako alternativu se nabízí i antracitová 19palcová kola „Crater“ z lehkých slitin. Skla s vyšším stupněm tónování Sun Set v zadní části vozu a plakety Scout na předních blatnících dotvářejí energický vzhled. V interiéru upoutají pozornost sedadla s novými potahy a černohnědými kontrastními švy. Všechna sedadla mají vyšitý nápis Scout. Multifunkční kožený volant, pedály z nerezové oceli a diodové Ambientní osvětlení interiéru doplňují rozsáhlou sériovou výbavu.

ŠKODA-KAROQ-SCOUT-3

Řidiči si mohou individuálně konfigurovat virtuální kokpit podle svých představ. Volba jízdního profilu také nabízí režim Off-road. Díky LTE-modulu a WLANhotspotu jsou cestující ve voze ‚vždy online‘. Typické je množství Simply Clever prvků a mnoho odkládacích prostor. Volitelné elektricky ovládané zadní výklopné dveře zavazadlového prostoru s funkcí tip-to-close se otevírají a zavírají stisknutím tlačítka nebo mírným tlakem na otevřené dveře; na přání umožňuje virtuální pedál pod zadním nárazníkem otevření dveří zavazadlového prostoru intuitivním pohybem nohy.Facebook

Nejčtenější

Nahoru