Exkluzivní Mini dražbou oslaví královskou svatbu

Svatba prince Harryho a Meghan Markleové se bude slavit také výjimečným modelem značky Mini, který byl navržen u příležitosti této jedinečné události. Peníze získané z jeho prodeje půjdou na konto vybraného charitativního spolku. Po svatebním dni, který proběhne 19. května, bude toto unikátní vozidlo předáno Asociaci dětských pacientů nakažených virem HIV (CHIVA), která ho vydraží. 

P90303731_lowRes_mini-design-one-off-

Tento automobil je lakován unikátní bílou barvou Crystal White. Stříbrno-modré akcentní linky karoserii propůjčují osobitý vzhled a černý pruh okolo vozu se vyznačuje matně stříbrnou barvou s modrým nádechem. Typické designové prvky, mezi něž patří rámeček šestiúhelníkové masky chladiče, kliky dveří a lemování předních a zadních světlometů, jsou vyrobeny z chromu a jsou završeny černo-modře tónovaným lakem, díky němuž vynikne svěžest a moderní pojetí detailů. Dalšími detaily exteriéru jsou zadní světla s grafikou britské vlajky a kola z lehké slitiny ve tmavě modré matné barvě.

P90303734_lowRes_mini-design-one-off-

Unikátní výbavou exteriéru vozu je vícebarevné lakování střechy. Grafika střechy se vyznačuje vícevrstevnými, ručně aplikovanými vzory a kombinuje prvky vlajky prince Harryho a Meghan Markleové – britskou a americkou vlajku. Speciální boční ozdoby se směrovými ukazateli byly vytištěny pomocí 3D tisku a nesou iniciály M a H se srdcem a prstýnky. Po otevření vozu je na zem vedle dveří řidiče a spolujezdce promítán nápis „Just Married“.

V posledních několika týdnech měli zákaznici programu Mini Yours Customised na vybraných trzích možnost proměnit svá vozidla v naprosto jedinečné automobily pomocí bočních ozdob vytištěných na 3D tiskárně, speciálních prahových lišt a individuálních motivů světelných projekcí.

P90303738_lowRes_mini-design-one-off-

Interiér je čalouněn šedou kůží Statellite Grey, která dokonalým způsobem nechá vyniknout na zakázku vyrobeným designovým prvkům. Modro-černý nádech chromových prvků exteriéru lze najít na vybraných chromových prvcích interiéru. Obložení palubní desky před spolujezdcem je ozdobeno křestními jmény nevěsty a ženicha, a také datem svatby. Dalším jedinečným prvkem interiéru je akcentní proužek inspirovaný grafikou střechy, který je integrován do ozdobných dveřních lišt, volantu a také opěrek hlavy, na nichž je abstraktním způsobem vyobrazena britská a americká vlajka.Facebook

Nejčtenější

Nahoru