Blíží se premiéra třetí generace Touaregu

Nový model Touareg, vlajková loď na vrcholu modelové palety, bude mít světovou premiéru v Číně, která je nejrychleji rostoucím trhem pro SUV a největším dílčím trhem společnosti Volkswagen. 

Erster Ausblick auf den  komplett neu entwickelten Touareg

Výrazný je design od šéfdesignéra značky Volkswagen Klause Bischoffa a jeho týmu. Řada inovativních asistenčních systémů propůjčuje modelu nejvyšší úroveň bezpečnosti a komfortu. Nové rozhraní pro informační a zábavní systémy vytváří Innovision Cockpit, jeden z největších digitálních panelů přístrojů ve své třídě. Touareg nabízí díky konektivitě připojení k internetu i za jízdy. Pohon, vzduchové odpružení, řízení zadních kol a systém stabilizace náklonu karoserie zajišťují zážitky z bezpečné a dynamické jízdy.

Vůz navazuje na úspěšnou historii této modelové řady. Stejně jako její předchůdci uspokojí i třetí generace vysoké požadavky automobilové vyšší třídy a jejích zákazníků. Exkluzivní segment SUV C patří v současnosti mezi mimořádně rychle rostoucí segmenty globálního automobilového trhu. Například v Číně se očekává do roku 2023 zdvojnásobení objemu prodeje tohoto druhu vozidel.

Volkswagen Touareg prokázal svou mimořádnou výkonnost a odolnost i v nejnáročnějších podmínkách od představení modelové řady v roce 2002 již nesčetněkrát – na zpevněných silnicích, v neschůdném terénu i na soutěžních tratích na celém světě. Mezi výjimečné okamžiky v historii tohoto modelu patří úspěchy v Rallye Dakar v letech 2009 až 2011.

Světová premiéra nového Touaregu se uskuteční 23. března v Pekingu.

 Facebook

Nejčtenější

Nahoru