Jarní limitka Nissan Juke – Fun Edition

Nissan představil speciální edici městského crossoveru Juke pro ty, kteří chtějí vyjádřit svou osobnost originálním stylingem exteriéru a interiéru svého vozu.

nissan juke - fun edition2
Juke Fun Edition je k dispozici ve dvou barvách karoserie: výrazné žluté a černé, v obou případech s kompletní sadou personalizace exteriéru a interiéru ve žluté San Diego. Mezi charakteristické vnější barevné ozdobné prvky patří kryty zrcátek, vložené lišty předního a zadního nárazníku, rámečky světlometů, tónovaná skla a 18“ hliníková kola se žlutými vložkami. Kromě toho je součástí balíčku střešní spoiler, který jako jediný prvek personalizace v této verzi může být žlutý nebo černý, na základě rozhodnutí zákazníka.

Také uvnitř Nissanu vládnou žluté barvy. Personalizace interiéru zahrnuje: středovou konzolu, kruhové rámečky větracích otvorů, boční lišty, hlavici řadicí páky, barevné prošití částečně kožených sedadel, volantu, krytu přístrojového panelu a řadicí páky. Spolu s tím navíc zákazník dostane elegantní černé koberečky se žlutým nápisem s názvem modelu.

nissan juke - fun edition4

Jako základ pro limitovanou edici Fun Edition byla použita verze N-Connecta, s bohatou výbavou zahrnující navigační systém NissanConnect s dotykovým 5,8″ displejem, USB, MP3, iPod konektivitou, Bluetooth, DAB digitálním rádiem, 6 reproduktory a zadní parkovací kamerou. Inteligentní klíč se startovacím tlačítkem umožňuje snadný přístup do vozu a nastartování motoru, bez nutnosti vyndat klíč z tašky nebo kapsy. Automatická klimatizace, senzory deště a šera, tempomat a omezovač rychlosti zajistí pohodlnou jízdu bez zbytečného stresu.

 Juke Fun Edition je k dispozici s benzínovým motorem 1.2 DIG-T 115 koní v kombinaci s 6stupňovou manuální převodovkou.

nissan juke - fun edition3Facebook

Nejčtenější

Nahoru